آشنایی با فعالیت های کمپانی کامینز

فروش انواع دیزل ژنراتور-نخست صنعت ماندگار

موتورهای کامینز انگلستان

کامینز انگلستان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان موتورهای دیزلی و گازسوز در جهان شناخته میشود که با توجه به کیفیت ساخت محصولات و با توجه به تجربه مثبت بهره برداران جایگاه قابل قبولی در میان صنایع مختلف پیدا کرده است.

مقاومت و دوام دستگاه های ساخت کامینز را میتوان یکی از مهمترین دلایل استفاده از آنها در صنایع مختلف دانست. بسیاری از سری مدل های ساخت کامینز در حال حاضر بر روی ماشین الات سنگین در حال کار هستند که همین امر باعث شده تا موتورهای سری یاد شده از پر طرفدار ترین محصولات دیزلی و گازی باشند.

دیزل ژنراتور کامینز یکی از مشهورترین مولدهای برقی کمپانی شرکت کامینز به شمار می رود. کمپانی کامینز سابقه ای بیش از یک قرن در تولید انواع دیزل کامینز داشته و از همین رو توانسته است در سراسر جهان بیش از 500 شرکت دیگر را نیز به زیرمجموعه های خود اضافه کند. کمپانی کامینز یک کمپانی آمریکایی می باشد که در زمینه تولید مولدهای الکتریکی، انواع موتورهای دیزل دریایی و صنعتی و بسیاری زمینه های دیگر از جمله سوخت رسانی انژکتوری و تجهیزات تهویه مطبوع فعالیت گسترده ای دارد. هم اکنون شرکت کامینز یکی از شرکت های تولید کننده پیشرو در تولید انواع دیزل ژنراتور کامینز در سطح جهان به شمار میرود.

دیزل ژنراتور کامینز یکی از محصولات منحصر به فرد این کمپانی می باشد که متریال های موجود در ساخت قطعات آن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بخشی از آنها غیر از ایالات متحده آمریکا در کشورهای انگلستان و هندوستان نیز مونتاژ می شوند. لزوم سرعت دهی به روند تولید در صنایع مختلف موجب شده است تا تقاضا برای دیزل ژنراتور کامینز به طور روز افزونی افزایش پیدا کند. برخورداری شرکت کامینز از خدمات فرا منطقه ای و جهانی این شرکت را به یک تولید کننده جهانی با شعبات و نمایندگی های مختلف با بیش از 5000 نمایندگی در سراسر جهان تبدیل کرده است.

مزایای دیزل ژنراتور کامینز (CUMMINS)

از مزایای بیشمار دیزل ژنراتور کامینز می توان به توانایی آن در کنترل بارهای مختلف و کارایی بالا در هر نوع شرایط آب و هوایی نظیر محیط های گرم و یا با رطوبت بالا، در مقایسه با سایر دیزل ژنراتورها موجود در بازار اشاره کرد.

دیزل ژنراتور کامینز طی سالهای طولانی با بازدهی بالا و عمر زیاد با به کارگیری قطعات بسیار با کیفیت، یکه تاز عرصه ی دیزل ژنراتورهای صنعتی موجود در بازار و محبوب مشتریان و صنعت کاران بوده و قدرت مورد نیاز آن ها را تامین نموده است. ذکر این نکات نیز خالی از لطف نیست که دیزل ژنراتور کامینز دارای گاورنر یا تنظیم کننده ی الکترونیکی و مکانیکی هوشمند برای تنظیم دور موتور، هیتر روغن و آب مخصوص استارت نرم در آب و هوای کوهستانی و سرد و همچنین شارژر AC برای بالا بردن بازدهی و راندمان دیزل بوده و از هر نظر محبوبیت و جایگاه ویژه ای را در صنعت به خود اختصاص داده است. همچنین دیزل ژنراتور کامینز برای تاسیسات توزیع (DG)، پیک اصلاح برق و مدیریت و کنترل قدرت در سازمان های تجاری و صنعتی بزرگ بسیار مناسب می باشد.